Login Hasło

#1 2020.02.01 13:06:55

azn
Nowy użytkownik

Przywitanie i kilka pytań o aktywność tego forum

Witam. Tak, nowy jestem ale w linuksach powiedzmy 16 lat jako użytkownik domowy. Zwykły user, na koncie mam używanie Mandrake Linux, Red Hat, Debian, Lunar Linux, Arch i obecnie Mint z którego jestem bardzo zadowolony.

Czasem mnie najdzie na socjalizację z innymi użytkownikami, więc o to jestem. Co prawda bywa to raz na sto lat i zwykle trwa 2 tygodnie jeśli chodzi o systemy operacyjne a nie gry, ale nie uprzedzajmy faktów. Do fluxboksa mam jaki taki sentyment w sumie nie wiem czemu, pewnie sobie go wmówiłem. Bo IceWM mniej zasobożerny, AwesomeWM bardziej konfigurowalny. No ale, guru komputerów nie jestem, oprócz dwóch wymienionych korzystałem z KDE 3/4, GNOME 2/3/Unity, Cinammon, XFCE, MATE i pewnie jakichś innych dupereli. Fluksa lubię za to że jest jednak lekkim window managerem, a do tego ma jasną i przejrzystą składnię plików konfiguracyjnych. Openbox mnie właśnie XML-em odrzuca i tym, że chociaż umiem się w tym połapać to jednak lecę na graficznych cudach.

No ale do rzeczy - żyje to forum jeszcze? Nowych wątków nie widzę, coś tam się dogrzebałem, że działacie na IRC-u ale jakoś nie udało mi się z wami pogadać. Czy serwer zły podawałem czy coś, sam w sumie nie wiem.

Dajcie znać.

#2 2020.02.06 22:17:00

ArteK
Dreamer
System: FreeBSD 10.1-RELEASE
Fluxbox: 1.3.6

Re: Przywitanie i kilka pytań o aktywność tego forum

Cześć, forum żyje ale raczej bez aktywności :-). Na irca zaglądałem ostatnio parę lat wstecz, obawiam się, że reszta załogi także.

The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing - Edmund Burke
Portal użytkowników Fluxboksa
/? - prawie jak man

Stopka forum