Login Hasło

#1 2009.01.09 15:47:16

małpa
Użytkownik
System: Debian Sid
Fluxbox:

Fluxbox i niedziałające przyciski myszy/klawiatura

Zmieniłem tapetę, styl, zmieniłem przezroczystość (PPM na panel - chociaż nie zauważyłem, żeby pojawiła się jakakolwiek przezroczystość) wcisnąłem "reconfigure" i "restart", potem zrestartowałem komputer i po ponownym uruchomieniu mam przezroczyste tło, nie pokazuje się panel fluxboksa, nie działają przyciski myszy i skróty klawiaturowe.
Moja konfiguracja fluxboksa: http://rapidshare.com/files/181396777/f … ar.gz.html
Dopiero po wywaleniu całej konfiguracji, da się korzystać z systemu. Nie chce mi się konfigurować wszystkiego od nowa, więc byłbym wdzięczny za pomoc.

Ostatnio edytowany przez małpa (2009.01.09 15:48:04)

#2 2009.01.09 19:12:52

Minio
Electric Castle resident
System: Debian Testing
Fluxbox: Plasma 5.10.5 ;) (Fb 1.3.5)

Re: Fluxbox i niedziałające przyciski myszy/klawiatura

Czy problemem nie jest brak & na końcu linijki /usr/bin/conky w startup?

Poza tym widzę że ustawiłeś zerową wysokość toolbara w init (session.screen0.toolbar.height:  0).

Skoro w pliku startup ustawiasz tapetę, ponowne jej ustawianie w init (session.screen0.rootCommand:  fbsetbg -l) jest zbędne. Co prawda nie powinno mieć to większego wpływu na Twoje problemy, ale możesz usunąć fbsetbg -l.

Tyle zauwazyłem pobieżnie patrząc na te pliki. Sprawdziłbym empirycznie czy coś jeszcze jest na rzeczy, ale właśnie wychodzę.

Stopka forum