Login Hasło

#26 2007.08.30 22:15:55

ArteK
Dreamer
System: FreeBSD 10.1-RELEASE
Fluxbox: 1.3.6

Re: Konto bankowe - wybór

U mnie w sklepie sprawa wygląda dokładnie tak samo jak w banku - kiedy klient jest zadowolony z produktu to po niego wraca, jeśli nie to idzie do innego sklepu i kupuje coś innego. Poza tym żaden bank nie gwarantuje na 100%, że jego serwis internetowy będzie działał pod każdym systemem operacyjnym. Nie chce bronić mBanku ale wydaje mi się, że odradzanie go tylko dlatego że nie wspiera innych systemów jest trochę dziecinne.

The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing - Edmund Burke
Portal użytkowników Fluxboksa
/? - prawie jak man

#27 2007.08.31 13:40:38

Minio
Electric Castle resident
System: Debian Testing
Fluxbox: Plasma 5.10.5 ;) (Fb 1.3.5)

ArteK napisał(-a):

Nie chce bronić mBanku ale wydaje mi się, że odradzanie go tylko dlatego że nie wspiera innych systemów jest trochę dziecinne.

Ale na forum przeznaczonym dla użytkowników tych ,,innych systemów" jest zagadnieniem jak najbardziej praktycznym.

#28 2007.09.02 15:08:01

ArteK
Dreamer
System: FreeBSD 10.1-RELEASE
Fluxbox: 1.3.6

Minio napisał(-a):

Ale na forum przeznaczonym dla użytkowników tych ,,innych systemów" jest zagadnieniem jak najbardziej praktycznym.

Racja, nie wiem czy to wrażenie czy fakt ale ja w pewnym momencie odebrałem to jak wypowiedź w stylu "Windows jest zły i już" smile.

The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing - Edmund Burke
Portal użytkowników Fluxboksa
/? - prawie jak man

Stopka forum