Login Hasło

#1 2007.03.07 22:13:58

tazz
Nowy użytkownik

Edycja Stylu

Witam, posiadam styl o nazwie sid_fluxarnation, wszystko było by fajnie gdyby nie jedna rzecz. Mianowicie strasznie nie podoba mi sie styl/kolor/obrazek w jakim skórka ta zaznacza na pasku aktywny element, załączony na obrazku smile
http://img230.imageshack.us/img230/4060/fluxva6.th.jpg
chciałbym aby element  "aktywny" zaznaczony był w inny sposób np. mniej przeźroczysty ewentualnie taki sam czyli kompletnie przeźroczysty. dołączam plik stylu i z góry dziękuję za pomoc.

klik

#2 2007.03.08 00:24:29

endel
Moderator
System: Archlinux
Fluxbox:

Re: Edycja Stylu

tazz napisał(-a):

Witam, posiadam styl o nazwie sid_fluxarnation, wszystko było by fajnie gdyby nie jedna rzecz. Mianowicie strasznie nie podoba mi sie styl/kolor/obrazek w jakim skórka ta zaznacza na pasku aktywny element, załączony na obrazku smile
chciałbym aby element  "aktywny" zaznaczony był w inny sposób np. mniej przeźroczysty ewentualnie taki sam czyli kompletnie przeźroczysty. dołączam plik stylu i z góry dziękuję za pomoc.

Żadna z linii tego stylu nie definiuje wyglądu aktywnego/nieaktywnego elementu iconbar-a (iconbar focused/iconbar unfocusted) - wiec jest to standardowy wygląd tych elementów. I generalnie nie od stylu zależy przezroczystość elementów toolbara.

Nie wiem czemu u Ciebie tak to się wyświetla, przy włączonej przezroczystości toolbar-a oba te elementy powinny być przezroczyste - u mnie np są... Z innymi stylami nie miales takiego problemu?

I need some sleep

#3 2007.03.08 14:52:42

tazz
Nowy użytkownik

Re: Edycja Stylu

Nie, nie miałem żadnych problemów szukałem też tego ustawienia w init ale nie znalazłem hmm

Stopka forum